TEMİZ ÇEVRE İÇİN FARKINDALIK PROJESİ


Adapazarı Belediyesi ve Korucuk Mahalle Muhtarlığı’nın öncülüğünde bir araya gelen gönüllü çevreciler, Korucuk Mahallesi’nde çöp topladı.

“HERKES EVİNİN ÖNÜNÜ TEMİZLESİN
Temiz bir çevre için farkındalık oluşturmak isteyen gönüllüler bir araya geldi, mahallede çöp toplayıp, çevre temizliği yapıldı.

ÇÖP TOPLADILAR
Temiz çevre için farkındalık oluşturmak isteyen gönüllüler; “Herkes evinin önünü temizleyerek çevre duyarlılığını göstermeli. Bizler pazar günü buluşarak yaşadığımız bölgenin temiz olması için çöp topladık” dediler.

“HERŞEY KAPIMIZIN ÖNÜNDEN BAŞLAR”
Gönüllü çevreciler ayrıca, vatandaşları da uyararak; “Lütfen rast gele etrafa çöp atmayalım. Evimizin önünden başlayarak, çevremizi temiz tutalım. Temiz çevre, temiz toplum, temiz mahalle, temiz şehir demek. Her şey kapımızın önünden başlıyor” şeklinde konuştular.

BELEDİYE VATANDAŞ İŞBİRLİĞİ
Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, gönüllülerle birlikte çevre temizliği etkinliğine katıldı. Özüm, mahalleli ile birlikte gerçekleştirdikleri etkinliğin çok güzel sonuçlar doğuracağını ifade ederek “Evsel atıkların çöp olmadığını, doğanın eritemediği poşet ve diğer yapay ürünlerin geleceğimizi yok ettiğini bilmemiz gerekiyor. Belediye vatandaş işbirliğiyle farkındalık yaratmaya çalıştık. Temiz çevre sağlıklı yaşam için doğaya sahip çıkmak durumundayız” dedi.

Çevre temizliğinin ardından hep birlikte yenen yemekle yorgunluk atıldı.

9 Eylül 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara