SAĞLIK SEN'DEN KAYNARCA'YA ZİYARET


Şube Başkanı Abdullah Sönmez ,Başkan Yardımcısı, Vedat İnan ve İlçe Temsilcisi Hüseyin Özbay ve İşyeri Temsilcisi Rabiye Yıldırım katıldı.

Şube Başkanı ;Abdullah Sönmeztemsilciler ile birlikte sağlık çalışanlarını ziyaret ederek yeni açılan evde sağlık birimini  Hastane Başhekimi Dr.Rana Beşleri ile ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

DrRana Beşler; Şube Başkanına ve Başkan Yardımcısına,Temsilcilere ziyaretlerinden dolayı  teşekkür ediyorum. Hastanemizin yenilenmesinin kesin kabulü geçtiğimiz aylarda gerçekleşti. Eksiklerimizi gideriyoruz   bölgemize sağlık hizmetimizi aksatmadan sürdürmeye devam edeceğiz.Sağlık hizmeti 7/24 devam eder. Evde bakım hizmetini vermeye başladık.Hastalarımızın memnuniyeti bizim en büyük ödülümüz.Ziyaretiniz bizleri memnun etti. Teşekkür ediyorum.

8 Eylül 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara