AKYAZI BİLGİ EVİ ÖĞRENCİLERİN HİZMETİNDE


Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek Merkezi, 2018-2019 eğitim öğretim yılı için 5., 6., 7. ve 8. Sınıf öğrencilerine yönelik Türkçe, matematik, sosyal bilimler İngilizce, fen bilgisi alanlarında ders kayıtlarını almaya başladı.

Yoğun katılımdan dolayı sınava tabi tutulacak öğrenciler arasından sınav sonuçlarına göre sıralamaya giren öğrencilerin kayıtları yapılacak. Ön kayıtlar 3 Eylül Pazartesi başlayıp, 21 Eylül Cuma günü sona erecek. Ön kayıt için belirtilen tarihlerde Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi yeni binasına velinin öğrenci kimlik kartı ile bizzat başvuru yapılacak.
Belediyeden yapılan açıklamada, “Akyazı Belediyesi Derslere Destek Merkezi Bilgi ve Kültür Evi yeni Adresi İnönü Mahallesi 7014 sk. No.21/B Eski itfaiye binası. Ayrıca vatandaşlarımız 0264 418 14 24 – 0507 447 52 72 nolu telefon numaralarından bilgi alabilecekler” denildi.

ÖĞRENCİLERİN YANINDAYIZ
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Eğitim ve öğretim bizler için her zaman öncelik taşıyor. Öğrencilerimizi başarıdan başarılara ulaştırmak, derslerine tam destek, Eğitimle ve gelecekteki kariyer hedef ve hayallerinin gerçekleşebilmeleri için onlara basamak olabilmek için Bilgi ve Kültür evimizde öğrencilerimize kapılarımızı açıyoruz. Bugüne kadar bilgi ve kültür evi derslere destek merkezimizde konusunda uzman eğitimci kadromuz ile birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmak adına yüzde 99 oranında yerleşme başarısı sağladık. Geleceğe emin adımlarla kendinden emin ve kararlı başarılı öğrenciler yetiştirilmesi için çabalarımızı gösterdik ve onların ulaştığı başarılarla en az onlar kadar, aileleri kadar bizlerde mutlu olduk. Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evimizde eğitim ve öğretime hizmet etmeye, Derslere tam destek vermeye, Öğrencilerimizi hedeflerinde başarıya ulaştırmaya bundan sonra da aralıksız olarak devam edeceğiz bu konuda elimizden ne geliyorsa her zaman yapmaya hazırız.” dedi.

4 Eylül 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara