ÇÖZÜM İÇİN BİRLİKTE HAREKET


AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sorunları çözüp ciddi projelere beraberce imza atmak istiyoruz. Sakarya için çok çalışmaya devam” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu ile bir araya geldi. Milletvekili Sofuoğlu, “Büyükşehir Belediyesi’nin sürdürdüğü birçok çalışma var. Özellikle Ankara’da takip edilmesi gereken sonuçlandırılması gereken çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Sakarya Türkiye’ye örnek bir uyuma sahip. Milletvekillerimizle, teşkilatımızla, Büyükşehir Belediyemizle ve yerel yöneticilerimizle uyum içersindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da her zaman ifade ettiği gibi; Allahın izni ile bizim çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok” dedi.

ÇÖZÜME KAVUŞACAK
Başkan Toçoğlu, “Bizler bu şehrin sorunlarını yok saymadık ve saymayacağız. Biz hiçbir zaman sorunlarımızı halının altına süpürmedik. Şehrin tüm yönetim kademesiyle ortak hareket edip çözümden yana olduk. Şehrimizdeki sorunları çözüp ciddi projelere beraberce imza atmak istiyoruz. Sakarya’mız için çok çalışmaya devam edeceğiz” diye belirtti.
Toçoğlu, “Milletvekilimiz Ankara’daki işlerimizle ilgili üst düzey görüşmeler yapıyor. Özellikle Büyükşehir Belediyemizin daha da güçlenmesi için ihtiyaç duyduğumuz bir çalışma var. Bu konuyla milletvekillerimiz yakından ilgileniyor. Vekillerimizin desteğiyle konumuzun bir an önce çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Gelişmeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

4 Eylül 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara