GEYVE TARIMI KONUŞULDU


Ziraat Bankası Geyve Şube Müdürü Hakan Yıldırımbaş, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban’ı makamında ziyaret etti.

Bölgenin tarımsal anlamda en büyük ilçelerinden Geyve’ye yeni atanan Ziraat Bankası Müdürü Hakan Yıldırımbaş resmi daire ve kurumlara tanışma ve iade-i ziyaretlerini sürdürüyor.Ziraat Bankası Müdürü Yıldırımbaş bu bağlamda, ilçenin tarımsal veri ve desteklemeler ile tarımsal yatırımların tek elden yürütüldüğü İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban’ı ziyaret etti.
Ziyaret esnasında Geyve ilçesinin tarımsal durumu, tarımsal yatırım ve krediler konusu görüşüldü.
Geyve Ziraat Bankası Müdürü Hakan Yıldırımbaş, İlçeye yeni geldiğini doğa harikası Geyve’nin bölgenin meyve ambarı konumu itibariyle ekonomiye tarımsal katkısının yüksek seviyede olduğunu belirtti.Ziraat Bankasının Tarım ve Orman Bakanlığınca yapılan tarımsal hibe, prim ve destekleme ödenmelerinde görev aldığına değinerek, özellikle düşük faizli tarımsal krediler ve düşük faizli basınçlı sulama sistemi kredileri ile üreticilerimize önemli hizmetler verdiğini belirtti.
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban; çiftçinin ve tarımsal üretimin artması yolunda her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirterek, Ziraat Bankasının da tarımsal yatırımlarda desteklemeler kadar etkin olduğunu, çiftçiye verdikleri destek ve nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek misafirlere teşekkür etti.

1 Eylül 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara