ŞİİR ETKİNLİĞİ SONA ERDİ


Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) katkılarıyla Karasu ilçesinde düzenlenen 2. Vakti Şiir Akşamları etkinliği sona erdi.

Karasu sahil park amfi tiyatroda gerçekleştirilen programın son gününde konuşan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, etkinliğin hem bölgede hem de yurt çapında Karasu'nun tanıtımına vesile olduğunu söyledi.

Türk dünyası, Kıbrıs ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen şair ve ozanların gönül tellerini titrettiğini vurgulayan İspiroğlu, "Bu etkinlikte yer alan bütün sanatçılarımıza, ozanlarımıza, şairlerimize, edebiyatçılarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Başta SAYBİR Başkanı Halil Müftüoğlu hocamız olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlarımıza, bütün belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

İki gün süren etkinlikte yazarlar ve halk oyunu sanatçıları, Karasululara unutulmaz gece yaşattı.

İspiroğlu, daha sonra şair ve ozanlara plaket takdim etti. AA

26 Ağustos 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara