‘GÖNÜL KAZANALIM’


Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Kurban Bayramı mesajında bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini diledi

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, bayram sevincinin yüreklerde kalıcı olmasını dileyerek, “Bu sevinci en güzel yaşayanlar; gönül kazanan, yardımlaşan ve kardeşçe birbirine sarılanlardır. Bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini diliyorum”

PAYLAŞMANIN HAZZI
“Kurban Bayramı paylaşmaktır.  Hoşgörü, sevgi, kardeşlik ve insan onuruna yakışan ne kadar güzel duygu varsa hepsinin en yoğun bir şekilde yüreklere dolduğu bu özel günler dilerim daim olur. Bayramlarda yaşanan güzellikleri her gün hep birlikte yaşayabilmenin gayreti içerisinde olmalıyız. Kurbanlarımızı et için değil paylaşmak için kesersek ayrı bir huzur yaşayacağımıza inanıyorum”

MANEVİ İKLİM
“Tehditler ve ekonomik savaş inanıyorum ki bizleri maneviyat ikliminde bizleri daha da kenetleyecektir. Kurban Bayramının ruhuna uygun paylaşımcı yaşantımızın sürekli olmasını temenni ediyorum. Kurban Bayramının İslam Alemine ve insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Başta Sakaryalı hemşehrilerimin olmak üzere herkesin Bayramını kutlar esenlikler dilerim”

20 Ağustos 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara