ROL ÇALMAYA MÜSAADE YOK


Yerel seçimin Mart 2019’da yapılacağını kesin dille söyleyen Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, “Hiç alakasız kişilerin rol çalmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Saha o kadar boş değil” dedi

Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, il teşkiletında basın toplantısı düzenledi. Yavuz; “Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olduysam, seçim işleri gibi kritik, önemli bir görevde isem bunun en büyük payı buraya, yani size ait” dedi.

ÜMMETİN GELECEĞİ İÇİN
Yavuz “Sayın Cumhurbaşkanı ile sahurlara kadar çalıştık, sahurumuzu yapıp öyle evlerimize gittik. Eve gittiğimde eşim ve çocuklarıma ‘Cumhurbaşkanımızın bizler için harcadığı emeği görüyorum, akıttığı teri görüyorum. Hayatımızın sonuna kadar bu yolda emek harcasak, yine onun hakkını ödeyemeyiz’ dedim.  Artık daha yakın çalışacağım, bu büyük bir şeref. Cumhurbaşkanımız ile çalışmak onurların en büyüğü bence” dedi.

ERKEN SEÇİM YOK
Yavuz, yerel seçime ilişkin; “Kafamızda hiçbir zaman seçimleri erkene alalım diye bir düşünce geçmedi. Seçimlerin yapılacağı tarih 31 Mart 2019 olarak kayıtlara geçebilir. Sayın Cumhurbaşkanımız her zamankinden daha çok çalışmamızı istiyor. O zaman hem buraya, hem genel merkezimize çalışacağız. Özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

MESAJLARDAN SATIRBAŞLARI
Yavuz, şöyle devam etti; “Kesinlikle yerel seçim Mart 2019’da yapılacak. Öne almak diye bir şey yok. Aday adaylığı süreci başlamadan sahayı ısıtamayız. Zamanımızı çarçur edemeyiz. Bizim elbette belediyelerimiz yapacak işleri var, o nedenle zamanı geldiğinde elbette ki aday adayı arkadaşlarımız ortaya çıkacaktır. Ama her şey yerinde ve zamanında olmalı.”

ROL ÇALMAK
Yavuz, “Rol çalacaksa biri varsa bu rolü il başkanım çalmalı. Zeki bey çalmalı, diğer milletvekillerim çalmalı. Ama hiç alakasız kişilerin rol çalmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Çünkü rol çalayım derken, AK Parti icraatlarını küçülten, boşaltan, etkisiz gösteren yaklaşımlara asla müsaade etmeyiz. Saha o kadar boş değil.”

ABD’NİN OYUNU
Yavuz, “ABD’nin oyunu da boşa çıkacaktır. Türkiye’nin yarınları daha aydınlık olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ankara’da sizin sesiniz, nefesiniz olacağım” dedi.

19 Ağustos 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara