OZANLARGÜCÜ’NDE ÇİFTE ÇALIŞMA


Ozanlargücüspor Bayan futbol Takımı ile Ozanlargücüspor Futbol okulu önceki gün Erenler Stadı’nda Antrenörler İsmail Yazgan, Özcan Sönmez ve Hakan Bodur nezaretinde çalışmalarını gerçekleştirdi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ozanlargücü Futbol Takımı yaklaşık 2 ay sonra başlayacak olan Bayanlar Futbol Takımı Ligine iyi bir başlangıç yapmak için çalışmalara erkenden başladı. Sezon öncesi form tutmak isteyen kızların antrenmandaki yüksek temposu da gözlerden kaçmadı.  Antrenörler Yazgan, Sönmez ve Bodur Bayanlar Ligi’ne Ozanlargücüspor fırtına gibi gireceğini belirtti ve amacımız ligi üst sıralarda bitirmek dedi.
Ozanlagücüspor Futbol Okulu da çalışmalarını Erenler’de sürdürüyor. Yaklaşık 50 sporcuyla Erenler Stadında çalışan minik yetenekler tüm hünerlerini sergiliyor. Antrenörler Özcan Sönmez ve  Hakan Bodur önderliğinde çalışan minikler yeni kurulan bir takım olmalarına rağmen çalışmalarda göz dolduruyor. Bu sene kurulan Ozanlargücü gelecek yıl U11 ve U12 liginde yer alacak. 

19 Ağustos 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara