BAŞKAN SOĞUK O AİLEYİ UNUTMADI


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, 17 Ağustos depreminde hayatını kaybeden Burhan Kuzucuk’un annesi Şaziye Kuzucuk’u ilçeye bağlı Ağacık Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, depremde evladını kaybeden acılı aileyle yakından ilgilendi ve duygularını paylaştı. Başkan Soğuk, “Öncelikle belirtmek isterim ki; acınızı hissediyoruz. Yüce Allah bir daha böyle yıkımlar, böyle büyük felaketler göstermesin. Rabbim inşallah mekânlarını Cennet eylesin. Sizlere de sabır versin” dedi.

“ÖNLEMLER ALIYORUZ”
“O dehşet anlarını hiçbir zaman unutmadık” diyen Başkan Soğuk şöyle devam etti; “Yaşadığımız coğrafyanın deprem kuşağında olduğu bir gerçektir. Olası depremlere karşı ilçemizde önlemlerimizi alıyoruz. Belediye olarak yatay büyümeden yanayız ve bu anlayışla devam edeceğiz. Bu bilinçle şehrimizi planlıyoruz ve inşa ediyoruz.”

“KOŞARAK GELİRİZ”
Başkan Soğuk, “17 Ağustos depreminin üzerinden yıllar geçti fakat o geceyi asla unutmadık, unutturmayacağız. Belediyemizin kapıları ardına kadar sizlere açıktır. Aynı şekilde şahsi telefonum da açıktır. Her zaman gelebilirsiniz. Gel dediğinizde işi gücü bırakır bizler de koşarak geliriz” dedi.
Evlat acısı ateşinin yüreklerinde hiç sönmediğini, ifade eden Kuzucu Ailesi, kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Soğuk’a ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

18 Ağustos 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara