BAYRAM ŞEKERLERİ TEZGÂHLARDA


Kurban Bayramı’na sayılı günler kala renk renk, çeşit çeşit bayram şekerleri satışa sunuldu. Şeker fiyatları 18-30 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor

Bayram ziyaretlerinin vazgeçilmezi bayram şekerleri her sene olduğu gibi bu sene de günler öncesinde dükkânların tezgahlarını doldurmaya başladı. Yirmi senedir mesleğini icra eden deneyimli kuruyemişçi Ahmet Seyidoğulları, şeker fiyatlarının geçen seneye oranla değişim göstermediğini söyledi. Şeker fiyatlarının 18-30 TL  arasında değişiklik gösterdiğini, özellikle en yüksek fiyatların Antep fıstıklı şeker ve çikolatalarda olduğunu belirten seyidoğllu, “Bunun sebebi, içeriğindeki Antep fıstığıdır. Bayrama birkaç gün var. Özellikle vatandaşlar alışveriş tercihlerinde her sene olduğu gibi bu sene de daha çok kakaolu ürünleri tercih ediyor. Alışveriş yaparken vatandaşlara tavsiyem kaliteli ve sağlıklı ürünleri tercih etmeleridir. Ayrıca, vatandaşlara alacakları ürünlerde GDO’suz ibaresinin olmasına dikkat etmelerini tavsiye ediyorum. Piyasada glikoz şurubu kullanılan birçok ürün mevcut, insanlar şeker alırken içeriğine mutlaka bakmalı” dedi.

18 Ağustos 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara