İLKYARDIM SERTİFİKALARINI ALDILAR


Ferizli Belediyesi ve Ferizli Halk Eğitim Merkezince Gölkent Mahallesi’nde açılan ilkyardım kursuna katılan kursiyerlere sertifikaları verildi. Törene Belediye Başkanı Ahmet Soğuk da katıldı

Halk eğitim merkezi işbirliğiyle birçok kurs açan Ferizli Belediyesi vatandaşlara destek olmaya devam ediyor. Açılan meslek edindirme kursları sayesinde vatandaşlar kendilerini geliştiriyor. Bu kapsamda Gölkent Mahallesi’nde açılan ilkyardım kursuna katılan öğrencilere teorik ve uygulamalı ilk yardım müdahaleleri gösterildi. Aldıkları eğitimin ardından Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un katılımıyla kursiyerlere sertifikaları verildi.
Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk “Acil durumlarda bilinçli ilkyardım yapabilecek vatandaş sayısını artırmak için böyle kursların sayısını arttıracağız. Meydana gelen kaza ve hastalıklardan birçok insan zarar görmektedir. Ancak bunlardan daha acı olanı yanlış ilkyardım uygulamaları yüzünden hastalara yarar yerine zarar verilmesidir. Bu yüzden ilk yardım kurslarına ayrı önem veriyoruz. Vatandaşlarımız doğru ilk yardımı öğrensin istiyoruz. Sizlerin taleplerine göre kurslar açmaya devam edeceğiz” dedi.

18 Ağustos 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara