KARATECİLERE MİLLİ DAVET


Kobaş Karate Spor Kulübü’ne 3 önemli davet geldi. Kobaş Karate Antrenörlerinden Halime Irak, Ordu’daki şampiyonada Milli Takım Antrenörü görev yaparken, sporculardan Esin Kopsalı Ordu’da, Furkan Önoğul ise İran’da yarışacak.

YOLA ÇIKTILAR
Kobaş Karate Spor Kulübü sporcusu Furkan Önoğul; hafta sonu İran’ın Urumi kentinde yapılacak olan İran Open Uluslararası Karate Turnuvası’nda ülkemizi 84 kg’da temsil edecek. Furkan Önoğul Karate Milli Takım ile birlikte İran’a hareket etti. Ordu’da 31 Ağustos - 2 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak olan “Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda Kobaş Karate Kulübü Antrenörü Halime Irak; Milli Takım Antrenörü olarak görev yapacak. Kobaş Karate Kulübü Sporcusu Esin Kopsalı ise yine Ordu’da Yıldız Milli Takımda yarışacak.

BAŞARI DİLEĞİ
Kobaş Karate Antrenörlerinden Fatih Aksoy çalışmalarının karşılığını kısmen aldıklarını daha çok çalışarak milli takıma daha çok sporcu vereceklerini belirtirken, 1 antrenör ve 2 sporcunun Milli takıma davet edilmesi Kobaş Karate kulübünde büyük sevinç yarattığını söyledi. Karate Federasyon Asbaşkanı ve Kobaş Karate Spor Kulübü Başkanı Meydan Kobaş; antrenörlerinin ve 2 sporcularının Milli takıma davet edilmesinden dolayı sevinçli olduklarını belirterek, tüm sporculara başarılar diledi.

18 Ağustos 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara