116 ÇOCUK ŞÖLENLE SÜNNET OLDU


Adapazarı Belediyesi Geleneksel 15.Sünnet Şöleni, Çark Mesire Nikah Sarayı'nda yapıldı.

Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 15’ncisi düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni'ne Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Başkan Vekili Erol Aydın, Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emre Kurt, belediye meclis üyesi mahalle muhtarları ve çok sayıda aile katıldı.

SOSYAL SORUMLULUK
Sünnetin açılış konuşmasını yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, geleneksel hale gelen sünnet şöleninin bu yıl 15’ncisinin düzenlendiğini belirterek, "2004 yılından bu güne geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şölenlerimizde şimdiye kadar 2197 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdik. İnşallah bu şölenlerimizi her yıl sayımızı daha da arttırarak devam ettirmek düşüncesindeyiz. Adapazarı Belediyesi olarak, sosyal sorumluluğun gereği gördüğümüz bu organizasyona katkıda bulunan ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, sünnet olan çocuklarımızın ailelerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum."dedi.

LUNAPARK
Yemek ikramı ile başlayan şölende protokol üyeleri ile sünnet çocukları günün anısına toplu fotoğraf çekildi. Şölende çocuklara allı güllü, dondurma, pamuk şeker ikramı yapıldıktan sonra hediyeleri verildi. Program sonunda çocuklar ve aileleri lunaparka geçerek kendilerine hediye edilen oyun jetonlarıyla gönüllerince eğlendi. 

17 Ağustos 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Kocaeli’de 1989 yılından bu yana Apple, Epson, Adobe ve Barco ürünlerinde satış ve servis hizmet veren Misbah Ltd. Şti., bayisi olduğu Barco ürünlerinde satış arttırıcı projeler geliştirdi
YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET SUBÜ’DE EKİP RUHU HAKİM ORTAK AMAÇ ADALETİ TESİS ETMEK

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara