AGDAŞ’IN PTT İLE ANLAŞMASI SONA ERDİ


AGDAŞ’ın PTT ile olan doğal gaz fatura tahsilatı, abonelik ve bağlantı bedeli işlemleri için olan anlaşmasının 17.Ağustos Cuma günü itibariyle sona erdiğini duyurdu.

İşlemlerin anlaşmalı kurumlar ve bankalar aracılığı ile yapılacağını açıkladı. Semerciler Mahallesi Kanca Sokak No:58/B ve Semerciler Mahallesi Çıracılar Caddesi No:8 adresinde bulunan anlaşmalı ödeme noktalarından ise tüm işlemlerin ücretsiz olacağı belirtildi. Ayrıntılı anlaşmalı kurum tablosuna AGDAŞ web sitesinde ulaşılabileceği aktarıldı.
PTT ile anlaşmanın sona ermesi ile 17 Ağustos tarihi öncesinde doğal gaz aboneliklerini kapatan abonelerin güvence iade bedellerini 90 gün boyunca PTT’den alabileceği belirtildi.

DOĞAL GAZ FATURALARI İÇİN
17 Ağustos Cuma gününden sonra doğalgaz fatura ödemelerinin daha önce olduğu gibi faturamatik ve birçok banka aracılığı ile gerçekleştirilemeye devam edebilecekleri aktarıldı. AGDAŞ, müşterilerinin Semerciler Mahallesi Kanca Sokak No:58/B Sedat Kırtetepe Caddesi Üzeri ve Semerciler Mahallesi Çıracılar Caddesi No:8’de bulunan ödeme noktalarından işlemlerin ücretsiz olarak yapılacağı açıklandı. İlerleyen zamanlar ücretsiz işlem yapan anlaşmalı kurum sayısının artırılacağı, faaliyete geçecek olan yeni ödeme noktalarının adreslerinin AGDAŞ tarafından SMS yoluyla paylaşılacağı aktarıldı.

BAĞLANTI VE ABONELİK BEDELLERİ İÇİN
Abonelik, bağlantı ve sayaç bedellerinin ise Sakarya’da seksenin üzerinde şubesi bulunan FaturaMatik, QNB Finansbank ve Vakıfbank aracılığı ile yapılabileceği, ayrıntılı anlaşmalı kurum tablosuna AGDAŞ web sitesinde ulaşılabileceği aktarıldı.

YETKİSİZ ÖDEME NOKTALARI DİKKAT
Yapılan açıklamada abonelerin mağduriyet yaşaması için anlaşmaları kurumlar dışında işlem yapmamaları gerektiği vurguladı.

16 Ağustos 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara