ONLAR GÜLERSE HERKES GÜLER!


Meksika'da yapılacak olan Dünya Kupasına Bolu’da hazırlanan Türkiye Ampute Milli Takımı, Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği'nin davetlisi olarak Adapazarı’na geldi

Adapazarı Engelsiz Kafe’de verilen akşam yemeğine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, TÜFAD Başkanı Tamer İlaçan, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanız Erdal Erdem, Gazi Metal Muhasebe Müdürü Gani Erdoğan katıldı. Panta, “Biz bir güzellik yaparken asla çıkar menfaat beklemeyiz. Biz bu Şehri adam gibi seviyoruz. Çünkü biz Adapazarlıyız. Bazıları ufak menfaatler peşinde koşar, biz bu Şehre nasıl güzellikler katarız diye düşünürüz. Hayal kurarız hayalleri gerçekleştiririz. Bu güzel akşamda emeği olan herkese teşekkür ederim” dedi. 

16 Ağustos 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara