BAKKALLARDAN ALIŞVERİŞ ÇAĞRISI


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, vatandaşlara Kurban Bayramı öncesinde alışverişlerini mahallelerdeki bakkallardan yapmaları çağrısında bulundu

Bakkal esnafının bayram hazırlıklarını tamamladığını belirten Başkan Akdardağan alışverişlerin yine bakkallardan yapılması isteyerek, “Yaptığımız her çağırımıza karşılık vererek 'Bakkal amca seninleyiz' diyen tüm Sakaryalılara, bir kez daha teşekkür ediyoruz. 'Mahallemiz esnaflarıyla güzel' sloganıyla başlattığımız kampanyamıza gösterilen ilgi diğer illere örnek olmaktadır. Yardımlaşmada ve toplum düzeninin sağlanmasında hala büyük katkısı olan ve alın teriyle çalışan bakkallarımız mahallelerimizin ışığı olmaya devam edecek.” dedi.

EKONOMİYE KATKI
Bayramları fırsat bilen AVM’ler ve zincir marketlerin indirim adıyla vatandaşımızı yanıltmaya devam ettiğini vurgulayan Başkan Akdardağan, “Özellikle bayram arifesinde vatandaşlarımız etiketlere kanmasın. Vatandaşlarımız ister bayram öncesi, ister bayram esnasında bakkallarımıza gelerek ekonomik durumlarına göre her türlü gıda alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabilir. Bakkaldan yapılacak her alışveriş esnafımıza sahip çıkma, sosyal bağlarımızın güçlenmesi, aşırı tüketimin engellenmesi ve ekonomimize katkı adına çok çok önemlidir. Diyoruz ki; Bu bayram alışverişleriniz yine bakkallardan olsun. Gelin kucaklaşalım, bayramlaşalım. Kurban bayramının şimdiden tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

16 Ağustos 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Ahmet Akdardağan

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara