“TEK YÜREK OLACAĞIZ”


AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaretinde, "Ekonomik darbe girişimine karşı tek yürek olacağız” dedi

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Erenler Belediyesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Atabek’i makamında ağırlayan Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Çiğdem Erdoğan Atabek’e Erenler’de devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Atabek ve Öztürk ziyarette, “Ekonomiye darbe girişimine karşı tek yürek olacağız” mesajları verdi.

“TÜRKİYE’YE DİZ ÇÖKTÜREMEYECEKLER”
Gündemdeki ekonomi savaşına dikkat çeken Başkan Öztürk “Bu bir darbedir, nasıl ki FETÖ gibi hainler bu ülkede darbe yapmaya çalıştıysa ve halk buna karşı direndiyse, şimdi de Amerika ekonomik darbe ile bu ülkeyi bölmeye ve krize sürüklemeye çalışıyor. Millet olarak görevimiz, bunun karşısında dik durmaktır. Yaptıkları oyunlar ile Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler, ABD'nin mafyavari hareketlerine boyun eğmeyerek her alanda karşı çıkacağız” dedi.
Başkan Öztürk, Milletvekili Atabek’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

15 Ağustos 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara