BİRLİKTELİĞİMİZ HİZMETLERE YANSIYOR


Maltepe Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Milletvekili Yavuz, “Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediyelerimizle olan birlikteliğimiz hizmetlere yansıyor, Sakarya kazanıyor, şehrimiz kazanıyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa çalışmalarının devam ettiği Maltepe Sosyal Tesisleri’ni AK Parti SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş ile birlikte inceledi. 37 yıllık geçmişe sahip olan ADAKULE’den şehri seyreden Milletvekili Yavuz, projenin şehir için önemli bir kazanım olduğunu belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu tebrik etti. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, projeye ilişkin bilgileri Milletvekili Yavuz ile paylaştı.

"SAKARYA’DA HARİKA İŞLER OLUYOR"
Milletvekili Yavuz, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından Maltepe’de inşa edilen sosyal tesislerde incelemelerde bulunduk. Harika bir proje olmuş. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İnşallah Sakaryalı hemşerilerimiz burada çok güzel vakit geçirirler. Misafirlerini burada ağırlayarak Sakarya’mızın eşsiz manzarasını bu tesisten onlara sunabilirler. Hamdolsun Sakarya’da son zamanlarda harika işler oluyor. Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediyelerimizle olan birlikteliğimiz hizmetlere yansıyor, Sakarya kazanıyor, şehrimiz kazanıyor. Rabbim birlikteliğimizi daim kılsın” dedi.

"UYUMUMUZ DAHA DA GÜÇLENECEK"
Milletvekili Yavuz sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Çok güzel bir birliktelik ve uyum içerisindeyiz. Şehrimiz ile iligili her konuyu bir araya gelerek konuşuyor, tartışıyoruz. Valimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Milletvekillerimizle, İl Başkanımızla, belediye başkanlarımızla her konuda görüşme içerisindeyiz. Bu birlikteliği, uyumu sürdüreceğiz ve daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

15 Ağustos 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara