EN KEYİFLİ YAZ TATİLİ


Serdivan Çocuk Akademisi Yaz Okulu’nda 6 haftalık eğitim sona erdi. 886 öğrenci 19 farklı kulüpte eğlenerek öğrendi.

Yaz tatillerini Serdivan Çocuk Akademisi’nde değerlendiren minikler; geleneksel sokak oyunlarından ebruya, karikatürden dramaya kadar birbirinden farklı konularda hem teorik eğitim aldılar hem de öğrendiklerini pratiğe dökme imkanı buldu.

BAŞARI BELGESİ
Serdivan Çocuk Akademisi’nden yapılan açıklamada; kulüp çalışmalarının yanı sıra festival, turnuva ve çeşitli etkinliklerle de öğrencilerin sosyalleşmelerine yardımcı olunduğu ifade edilirken, etkinliklerde başarı gösteren öğrencilerin; başarı belgesi, madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildiği belirtildi.

YENİ DÖNEM HAZIRLIĞI
Velilerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Yaz Okulu’nun ardından, Serdivan Çocuk Akademisi’nde 2018-2019 güz dönemi için hazırlıklar da başladı. Yeni dönemde öğrencilere farklı kulüp çalışmaları ile kapılarını açmaya hazırlanan Akademi’de, kayıtların 19 Eylül Çarşamba günü başlayacağı belirtildi.

15 Ağustos 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara