EN KEYİFLİ YAZ TATİLİ


Serdivan Çocuk Akademisi Yaz Okulu’nda 6 haftalık eğitim sona erdi. 886 öğrenci 19 farklı kulüpte eğlenerek öğrendi.

Yaz tatillerini Serdivan Çocuk Akademisi’nde değerlendiren minikler; geleneksel sokak oyunlarından ebruya, karikatürden dramaya kadar birbirinden farklı konularda hem teorik eğitim aldılar hem de öğrendiklerini pratiğe dökme imkanı buldu.

BAŞARI BELGESİ
Serdivan Çocuk Akademisi’nden yapılan açıklamada; kulüp çalışmalarının yanı sıra festival, turnuva ve çeşitli etkinliklerle de öğrencilerin sosyalleşmelerine yardımcı olunduğu ifade edilirken, etkinliklerde başarı gösteren öğrencilerin; başarı belgesi, madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildiği belirtildi.

YENİ DÖNEM HAZIRLIĞI
Velilerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Yaz Okulu’nun ardından, Serdivan Çocuk Akademisi’nde 2018-2019 güz dönemi için hazırlıklar da başladı. Yeni dönemde öğrencilere farklı kulüp çalışmaları ile kapılarını açmaya hazırlanan Akademi’de, kayıtların 19 Eylül Çarşamba günü başlayacağı belirtildi.

15 Ağustos 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Kocaeli’de 1989 yılından bu yana Apple, Epson, Adobe ve Barco ürünlerinde satış ve servis hizmet veren Misbah Ltd. Şti., bayisi olduğu Barco ürünlerinde satış arttırıcı projeler geliştirdi
YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET ORTAK AMAÇ ADALETİ TESİS ETMEK ZEHİR TACİRLERİ İŞ BAŞINDA!

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara