MİRAÇ CAMİİ KUR’AN KURSU SONA ERDİ


Akyazı Miraç Camii Yaz Kuran Kursu öğrencileri, kursun tamamlanması nedeniyle zengin içerikli bir etkinliğe imza attı.

Miraç Camii Dernek Başkanı, aynı zamanda Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama (S.A.B.A.H.) Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kılıç yönetiminde yaz Kuran kursu öğrencilerinin hazırlamış oldukları programda Kuran-ı Kerim tilaveti, dua, tiyatro, ilahi gibi birçok etkinlik sahnelendi. Programa katılan vatandaşlara duygu dolu anlar yaşadı.
Etkinliğe katılan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Çocuklarımıza sahip çıkalım, sahip çıktığımız çocuklar vatana, millete, ailesine, çevresine faydalı olur. Çocuklarımızın boş zamanlarında onları başıboş bırakmayalım. 11 kategoride açtığımız yaz sporları kurslarımız var. Onlara hem sosyal bir alanda vakit geçirmesine fırsatı verdiğimiz gibi hem de vaktini güzel değerlendirme fırsatı vermiş olacağız. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

15 Ağustos 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara