YETENEKLERİ BEKLİYORUM


Sakaryaspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, çok geniş ve kaliteli kadroları bulunduğunu ama en önemli işin takım oyunundan çok kişisel yetenekler olduğunu söyledi.

UYUM MÜKEMMEL
Geçen seneki kadrodan çok az futbolcu kaldığını, mecburen yepyeni bir takım kurduklarını söyleyen Yıldırım, “Bize, Türk takımlarına değil tüm dünya takımlarına bakılsın, orada da hep aynı şey vardır. O da yeni bir takımın zamana ihtiyaç olduğudur. Biz de bunu istiyoruz.

HÜNERLERİNİ GÖRELİM
Bizim için en önemli beklenti ise, bu kadar kaliteli ve yetenekli oyuncuların bolluğu. Tek eksiğimiz takım oyunu ama bu da yetmez çünkü buna bir de kişisel yetenekleri eklemek lazım. Şimdi ben de futbolcularımdan bu yetenekleri sahada göstermelerini bekliyorum” dedi.

14 Ağustos 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara