ALEV BIRAKTI


Türkiye Basketbol Federasyonu Sakarya Basketbol İl Temsilcisi olarak 2011 yılından beri görev yapan Alpay Alev sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama ile görevinden ayrıldığını açıkladı.

7 Yıldır bu görevinibaşarı ile yürüten Alev sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yaptığı işlere dikkat çekti ve göreve gelecek arkadaşlara aşarılar diledi.  Alpay Alev açıklamasında; “Sakarya basketbolu için en iyisini isteyerek karşılıksız olarak sevgili ekip arkadaşlarım Mehmet Güzeldal ve Çağrı Muti ile beraber hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak tabiri caizse gece gündüz basketbol ile yatıp kalkarak hizmet ettik. Son 7 yılda ilimiz basketbolunun çıtasını yukarılara doğru bir nebzede olsa taşıyabildiysek ne mutlu bize. Umuyorum ki memleketim daha iyisini hak ediyor ve gerçekleştirecektir. Bundan sonra bayrağı teslim alıp göreve devam edecek olan arkadaşım ve ekibine başarılar diliyorum.Basketbola olan sevgim hiçbir zaman bitmeyecek olup 20 yıla yakındır Hakem, Gözlemci, Spor yöneticisi ve İl Temsilcisi olarak hizmet ettiğim camiama umuyorum zamanı geldiğinde yine hizmet etmeye devam edeceğim. Kalbi basketbol sevdası için çarpan herkese benden yana haklarım helal olsun”ifadelerini kullandı.

14 Ağustos 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara