BAŞKAN KURTULUŞ 17. YILI KUTLADI


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümünü yayınladığı mesaj ile kutladı

AK Parti’nin bir ferdi olmaktan mutluluk ve gurur duyduğunu ifade eden Başkan Kurtuluş, “Bende AK Parti ailesinin her bir ferdi gibi burada olmaktan, bu davaya gönül vermekten ve en önemlisi milletime ve davama hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Halkımızın, aziz milletimizin bizlere layık görmüş olduğu bu görevi elimizden geldiği kadar, en iyi şekilde liderimiz, genel başkanımız, Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

TÜM MAZLUMLARIN
Kurtuluş, “Bu dava sadece bizim davamız değildir, bu mücadele bizim ülkemiz ile sınırlı değildir. Bu dava Dünyadaki tüm mazlumlarının davasıdır. Ülkemiz ve partimiz üzerinde sürekli yeni kumpaslar düzenlenmiş ama Devletimiz ve Partimiz halkın desteğini ve gücünü alarak tüm bu oyunları bozmuştur tüm bu kumpaslardan güçlenerek çıkmıştır
Şimdi de şer güçler ülkemize ekonomik savaş açarak ülkemizi sıkıştırmak ülkemizin büyümesini gelişmesini engellemek istemektedirler. Türkiye’nin güçlü lider bir devlet olmasından korktukları için bizi durdurmaya önümüze engel koymaya çalışıyorlar Yeni planlar yaparak ülkemizi ekonomik yönden sıkıştırmaya çalışıyorlar milletimizin desteği ve iradesi sayesinde devletimiz hükümetimiz bu ekonomik savaştan da güçlenerek çıkacaktır Bu mücadeleyi Biz Kazanacağız Partimiz yolundan, çizgisinden asla taviz vermemiştir ve vermeyecektir Bu doğrultuda gece gündüz, yağmur çamur, kar kış demeden, yorulmak bilmeden başta 2023,2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlar ile yürüyeceğiz.  Bu duygu ve düşünceler ile milletimizin partisi olan AK Partimizin 17. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

14 Ağustos 2018 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara