SAÜEAH’DA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH), İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü başkanlığında haftalık olağan değerlendirme toplantısı yapıldı.

"İLİMİZİN EN BÜYÜĞÜ"
Her pazartesi rutin olarak yapılan değerlendirme toplantısında İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, hastanede yapılan çalışmalarla ilgili yöneticilerden bilgi aldı. SAÜEAH’ın ilimizin en büyük ve tek 3. Basamak hastanesi durumunda olduğunu hatırlatan Öğütlü, personel eksiğinin giderilmesine yönelik Sağlık Bakanlığı ile yapılan görüşmeler hakkında aktarımlarda bulundu.

"ŞEHRİMİZİN SAĞLIK ALANINDA LOKOMOTİFİ"
E-Reçete oranlarındaki artışın devam etmesini memnuniyetle karşıladığını ifade eden Öğütlü, SAÜEAH’ın ihtiyaçları doğrultusunda ihale ve yatırımların en kısa sürede yapılması için talimat verdi. Öğütlü “Eğitim Araştırma hastanemiz şehrimizin sağlık alanında lokomotifi durumunda. Hastanemizin ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması hizmet kalitesinin artırılması için önemli. Bu bağlamda her hafta bir araya gelerek toplantılar düzenliyoruz. Vatandaşımıza daha iyi hizmet vermek için hızlı kararlar alınmasını arzuluyoruz.” diye konuştu. Toplantı yapılan çalışmaların değerlendirilmesiyle son buldu.

13 Ağustos 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara