SAÜEAH’DA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH), İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü başkanlığında haftalık olağan değerlendirme toplantısı yapıldı.

"İLİMİZİN EN BÜYÜĞÜ"
Her pazartesi rutin olarak yapılan değerlendirme toplantısında İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, hastanede yapılan çalışmalarla ilgili yöneticilerden bilgi aldı. SAÜEAH’ın ilimizin en büyük ve tek 3. Basamak hastanesi durumunda olduğunu hatırlatan Öğütlü, personel eksiğinin giderilmesine yönelik Sağlık Bakanlığı ile yapılan görüşmeler hakkında aktarımlarda bulundu.

"ŞEHRİMİZİN SAĞLIK ALANINDA LOKOMOTİFİ"
E-Reçete oranlarındaki artışın devam etmesini memnuniyetle karşıladığını ifade eden Öğütlü, SAÜEAH’ın ihtiyaçları doğrultusunda ihale ve yatırımların en kısa sürede yapılması için talimat verdi. Öğütlü “Eğitim Araştırma hastanemiz şehrimizin sağlık alanında lokomotifi durumunda. Hastanemizin ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması hizmet kalitesinin artırılması için önemli. Bu bağlamda her hafta bir araya gelerek toplantılar düzenliyoruz. Vatandaşımıza daha iyi hizmet vermek için hızlı kararlar alınmasını arzuluyoruz.” diye konuştu. Toplantı yapılan çalışmaların değerlendirilmesiyle son buldu.

13 Ağustos 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da yetiştirilen 450 kilogramlık bal kabağı, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kabak sahibi Fadıl Uzak yaptığı açıklamada, “Vatandaşlar tarafından büyüttüğüm kabak ilgi görüyor. Devamlı tarlaya gelip fotoğraflar çekiyorlar” dedi.
GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR! BİRLİKTELİĞİMİZ SAKARYA’YI GÜÇLÜ KILIYOR KARASU’YA YENİ YATIRIMLAR İKİ AYAĞI KESİLEN KEDİ TEDAVİ ALTINA ALINDI! OLASI FACİA ÖNLENDİ! SAPANCA’DA KORKUTAN KAZA! AŞIK OLDUĞU KADINI VURUP İNTİHAR ETTİ! “DERSİ ÖNEMSEYİN DERSTE KAYBOLMAYIN”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara