AKYAZILI YOLCU BİRİNCİ OLDU


Sakarya Müftülüğü’nce düzenlenen ilçeler arası Yaz Kur'an Kursları Bilgi Yarışması sona erdi. Yarışmanın birincisi Akyazılı Elif Nisa Yolcu oldu

Akyazı Müftülüğü’nü temsilen katılan Seyfeler Mahallesi Merkez Camii Kur’an Kursu öğrencisi Elif Nisa Yolcu Sakarya birincisi oldu. İl Müftülüğünce gerçekleştirilen yarışmada sorulan 20 sorunun 19'unu doğru bilerek birinciliğe ulaştı.
Elif Nisa Yolcu’nun İl Birinciliğini elde etmesi, arkadaşları ve Akyazı’da öğrenim gören yaz dönemi Kur’an kursu öğrencileri arasında sevinçle karşılandı. 16 ilçenin katıldığı yarışmada ikinciliği Serdivan, üçüncülüğü ise Geyve elde etti. Yarışmada dereceye giren öğrencilere İl Müftülüğünce çeşitli hediyeler verildi.

10 Ağustos 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara