SOFU MAHALLE ZİYARETLERİNDE


Ak Parti Hendek ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetim kurulu üyeleri, seçim sonrası mahallelere teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Sofu bu haftaki teşekkür ziyaretini, Puna Ortaköy Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Başkan Sofu, “Puna Ortaköy meydanı ilçemizin farklı meydanlarından. Çevredeki mahallelerimizden Martinler, Beyköy, Çayırbaşı ve Türbe mahallelerinin sakinleri de akşamları gelerek günlük sohbetlerini yapıyor. Bu açıdan bir mahallede 5 mahalleli görmek Puna Ortaköy meydanına özel ve güzel bir farklı yapıya çeviriyor.”

GÜÇLÜ EKONOMİ
Sofu, “Ülkemize gezi olaylarıyla 15 Temmuz darbe girişimiyle diz çöktüremeyenler, ekonomimize dolar kuru üzerinden operasyon yapmaya çalışarak bize boyun eğdirtmeye çalışıyorlar. Ülkemiz güçlü ekonomisi güçlü lideri ile bu günleri de atlatacaktır” dedi. Sofu hasat dönemine de değinerek, “Mahsul hasat dönemindeyiz. Rabbim tüm çiftçilerimize hayırlı, bereketli kazançlar versin. Anlının terinin emeğinin karşılığını versin” diye konuştu.

SEÇİM TEŞEKKÜRÜ
İlçe Başkanı Sofu, “24 Haziran seçimlerinde Puna Ortaköy Mahallemiz Cumhurbaşkanlığında yüzde 70, Beyköy Mahallemiz yüzde 85, Çayırbaşı Mahallemiz yüzde 82, Türbe Mahallemiz yüzde 80, Martinler Mahallemiz yüzde 76 oranında destek vererek katkıda bulundu. Bu desteklerinden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

10 Ağustos 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara