AK PARTİ’NİN HAKKINI TESLİM EDİN!


AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, 15 yıllık süreçte şehrimize 21 katriyonluk yatırım yapıldığını söyleyerek, “Bizi eleştirsinler, eksiklerimizi söylesinler ancak AK Parti’nin hakkını da teslim etsinler” dedi.

21 KATRİLYON YATIRIM
AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, eski bakan Ersin Taranoğlu’nun “Bütün iller gelişirken Sakarya yerinde saydı” eleştirilerine yanıt verdi. Sakarya’ya son 15 yılda 21 katrilyon değerinde yatırım yapıldığını söyleyen Yavuz, “Biz iktidar olmadan önce bu şehirde Serdivan Diş Hastanesi, merkezdeki 400 yataklı hastane, Korucuk’taki hastane var mıydı? Bölge Adliye Mahkemesi var mıydı? Ballıkaya Barajı var mıydı? Karasu limanı var mıydı? Biz bu şehre 21 katrilyonluk yatırım yaptık. Şimdi de 1000 yataklı hastane yapıyoruz, kadın doğum hastanesi yapıyoruz, ikinci üniversiteyi açıyoruz. Bütün bunlar yatırım değil mi” dedi.

NASIL ÇİVİ ÇAKILMAZ!
“Merkeze çivi çakılmadı” eleştirilerini de cevaplayan Milletvekili Yavuz, “Gar Meydanı, Demokrasi Meydanı, Kent Park, Ofis Sanat Merkezi, Uzunçarşı rekreasyonu, AKOM, yeni itfaiye, Sakaryapark, katlı otopark, alt yapı yatırımları, Yenikent Park, Korucuk Park… Tüm bunlar çivi çakmak değil mi” ifadelerini kullandı. Sakarya’nın 2016 sosyoekonomik gelişmişlikte 23. sıradan 18. sıraya çıktığını da kaydeden Ali İhsan Yavuz, ayrıca şehrimizin TÜİK’in en yaşanabilir şehirler sıralamasında ikinci olduğunu hatırlattı.

ELEŞTİRİLERE AÇIĞIZ
AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, dün gazetemize bir ziyaret te bulundu. Sakarya’ya yapılan yatırımları değerlendiren Milletvekili Yavuz, yapıcı eleştirilere her zaman açık olduğunu belirtirken, “Eksiklerimizi tabii ki söylesinler ancak AK Parti’nin hakkını da teslim etsinler” dedi.

9 Ağustos 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara