ÇAMSAN’DAN COŞKULU PİKNİK


Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan Çamsan Entegre’nin geleneksel hale getirdiği ‘Aile Pikniği’ Sapanca’da gerçekleşti. Eğlencenin zirve yaptığı piknik katılımcılardan tam not aldı.

BU SENE ALTINCISI YAPILDI
Çamsan Entegre İnsan Kaynakları departmanı tarafından organize edilen pikniğin 6.sı düzenlendi. Piknik alanına girişte animasyon ekibi ve müzik eşliğinde karşılanan misafirler gün boyu eğlendi. Renkli görüntülere sahne olan piknik organizasyonu zengin mönüsü ve sınırsız içecek standıyla takdir topladı. Çalışanların keyifli bir gün geçirmesi için bütün detayları planlayan İnsan Kaynakları ekibi misafirler tarafından tebrik edildi.

MÜZİK, EĞLENCE VE ZİYAFET        
Çamsan Entegre çalışanları ve aileleri fabrika servisleriyle piknik alanına geldi.  İnsan Kaynakları departmanı alana gelen konukları kapıda karşılayıp gün boyu eğlenmeleri için adeta seferberlik ilan etti. Çocuklar için oyun grupları, yetişkinlere özel oyunlar ve çalınan müzik eşliğinde eğlence başladı. Çamsan’ın geleneksel pikniğinde bu yıl misafirlere Hint kınası sürprizi yapıldı. Hint kınacısı gün boyu misafirlere seçtikleri figürleri işledi

EMEKÇİLERE ÖDÜL
Ülke ekonomisine sağladığı katkı, yarattığı istihdamla fark yaratan Çamsan emekçilerini de unutmadı. Kurumda 5-10-15 ve 20 yılını dolduran emekçiler piknik alanında düzenlenen törenle ödüllendirildi. Vefanın ve emeğe saygının da öne çıktığı organizasyonda gerçekleşen yarışmalar büyük ilgi gördü. Koca ayak, sutaşıma, bilek güreşi, dart turnuvası, su balonu, ilginç penaltı yarışması ve pikniklerin olmazsa olmazı halat çekme yarışmaları kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Panayır çadırlarında yapılan halka atma, langırt ve daha birçok oyun keyifli saatler yaşattı.

BÜTÜN ÇOCUKLAR ŞAMPİYON
Pikniğe katılan bütün çocuklar günün şampiyonu ilan edilerek hepsine madalya verildi. Animatörler eşliğinde gerçekleşen yarışmalara katılıp dereceye girenlerde yine madalya ile ödüllendirildi. Çamsan çalışanları sadece yarışmalarda değil sahnede esen Karadeniz rüzgârına ayak uydurup horon teperken, erik dalı yine organizasyonda en çok ilgi görenler arasında yerini aldı. Gün boyu süren piknik bir sonraki etkinlikte buluşma temennileri  ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

8 Ağustos 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara