ÜNİVERSİTE İLE ŞEHİR BÜTÜNLEŞECEK


MEB-DER Yönetim Kurulu’nun ziyaretinde konuşan SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, üniversite ile şehri bütünleştireceklerini, bu konuda STK’lar ile ortak çalışacaklarını söyledi.

Milli Eğitimciler Birliği Derneği (MEB-DER) Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal ve Genel Sekreter Yaşar Kahraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İNANÇLI VE LİYAKATLİ
MEB-DER Başkanı Ali Akıllı, “Sakarya Üniversitesi yüz bine yakın öğrencisi ile şehrin en marka kurumlarının başında geliyor. Bu denli büyük bir misyonu taşıyan kurumda liyakat sahibi, donanımlı akademisyenlerin yönetim kademesinde en üst düzey görevlere gelmesi son derece yerinde bir karar olmuştur. Bundan sonra daha büyük başarılara imza atacağına inandığımız inançlı, azimli, vizyonu olan kadrolar büyük bir sorumluluk ile çıtayı daha da yukarılara taşıyacaktır. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını ve başarılarınızın artarak devamını diliyorum” dedi.

İŞBİRLİĞİ
Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, tüm mesailerini Sakarya Üniversitesi daha ileri taşımak için çalıştıklarını ifade etti. Sivil toplum kuruluşlarının önemi de değinen Rektör Savaşan, üniversite ile şehri bütünleştireceklerini, bu konuda STK’lar ile ortak çalışacaklarını söyledi. Başkan Akıllı, ziyaret sonunda Rektör Savaşan’a kurumsal tablo ve MEB-DER yayınlarını takdim etti.

4 Ağustos 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara