İLİN İLK ÖZEL FEN LİSESİ AÇILDI


Özel Mefkûre Okulları Erenler kampüsünde açılan Özel Erenler Fen ve Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında Sakarya’nın ilk ve tek özel fen lisesi olarak eğitim-öğretime başlıyor.

Çeyrek asırlık eğitim tecrübesine sahip Mefkûre Eğitim Kurumları geçmişe dayanan kurumsal yapısını, oluşturduğu güveni, eğitim öğretimdeki bilgi birikimini Özel Erenler Fen ve Anadolu Lisesi ile okula taşıyor. Birincil önceliği öğrencileri, kendisi ve çevresi ile uyumlu, ailesine ve topluma faydalı, güzel ahlaklı ve erdemli bireyler yetiştirmek olan okul, üniversiteye giden yolda öğrencileri, hedefleri doğrultusunda bireysel ders programları ile amaçlarına ulaştırmayı gaye ediniyor. 

4 Ağustos 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara