ŞİFAYI HENDEK’TE BULDU


Nefes darlığı, ses kısıklığı, yutma güçlüğü ve boyunda sıkışıklık şikayetleriyle birçok hastaneye giderek şifa arayan 69 yaşındaki Ahmet Alemdaroğlu, Hendek Devlet Hastanesi’nde yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu.

Hendek Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniğine başvuran Ahmet Alemdaroğlu, nefes darlığı, ses kısıklığı, yutma güçlüğü ve boyunda ki sıkışıklık şikayetleriyle daha önce çeşitli hastanelere gittiğini dile getirerek, yaşadığı sıkıntılara çare bulamadığını dile getirdi. Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Ahmet Karakaya ve ekibi tarafından yapılan incelemede Alemdaroğlu’nun guatr rahatsızlığına sağlık sorunlar yaşadığı tespit edildi.
Ameliyata alınan Alemdaroğlu’nun boğazından 300 gram büyüklüğünde troid alındı. Başarılı geçen ameliyatın ardından şifa bulan Alemdaroğlu’nu serviste ziyaret eden Başhekim Uz. Dr. Sedat Aydın, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 69 yaşındaki hasta Ahmet Alemdaroğlu “Hastanemiz çok güzel doktorlarımız çok iyi. Beni bu dertten kurtardılar, boğazında koca bir et parçasıyla yaşıyormuşum. Hepsinden Allah razı olsun.” dedi.

3 Ağustos 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara