BÜLBÜL: İDDİALIYIZ


MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, “Şu an için görünen partilerin yerel seçime kendi başına gireceğidir. MHP olarak iddialıyız. İyi bir hazırlık ve disiplinli çalışmayla yerel seçimlerden başarıyla çıkabiliriz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Muhammed Levent Bülbül, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmesinin ardından Sakarya'da parti teşkilatlarıyla buluşuyor. MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İl Yönetim Kurulu ve Milletvekili adaylarının da Bülbül'e eşlik ettiği ziyaretler, Hendek ve Akyazı ile devam etti.

“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”
Seçimlerde gösterdikleri çalışmalar nedeniyle teşkilat yöneticilerine ve partililere teşekkür eden Bülbül, çalışmalarını teşkilatlarla yürüteceğinin mesajını verdi. "Bize herkes ulaşabilir, kapımız herkese açıktır" diyen Bülbül, "Meseleleri teşkilatlarımız ile birlikte çözüme kavuşturmak istiyoruz. Teşkilatın referansı bizim için her zaman önemlidir. İlçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz, bizim burada gözümüz kulağımız. Teşkilatlar, işimiz kolaylaştırır" ifadelerini kullandı.

“İDDİALIYIZ”
Hendek'teki ziyaretinde bir soru üzerine yaklaşan yerel seçimlere de değinen Bülbül, "Cumhur İttifakı, Genel Seçimleri kapsayan bir ittifaktı. Sonuç itibariyle de Cumhur İttifakı hem Cumhurbaşkanımızın seçilmesi hem de Meclis'te çoğunluğun elde edilmesiyle başarıya ulaşmıştır. Şu an için görünen ise partilerin yerel seçime kendi başına gireceğidir. MHP olarak iddialıyız. İyi bir hazırlık ve disiplinli bir çalışmayla yerel seçimlerden başarıyla çıkabiliriz" dedi.
Akyazı İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde ise ABD krizine değinen Bülbül, "MHP'nin derdi, Türkiye operasyon yemesin. Bu da Türkiye'nin birlik ve beraberliğiyle mümkün. Milletimizin desteği ve iradesi ortada. Hiçbir güç millet iradesine boyun eğdiremez" diye konuştu.

AÇBA BAŞLATTI, DEVAM EDECEK
Bülbül, Akyazı'daki teşkilat ziyaretinde kendisine eşlik eden MHP 25 ve 26. Dönem Milletvekili Zihni Açba'ya da ayrı bir parantez açarak teşekkür etti. Açba'nın yeniden aday olmamasına karşın, seçim çalışmalarında aktif rol aldığını belirten Bülbül, "Siyasette sıra dışı ancak örnek bir davranışla karşı karşıyayız. Aday olmayanlar genelde sırra kadem basar, sayın Açba bunun aksini gösterdi. Makamlar gelip geçici. Biz de vakti geldiğinde İnşallah bu örnek davranışı devam ettireceğiz" dedi. 

3 Ağustos 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara