ERENLER ANAOKULU HİZMETE AÇILIYOR!


Erenler'de 6 bin 700m² arsa üzerine yapılan Erenler Anaokulu tamamlandı. Erenler anaokulu 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hizmete sunulacak

Erenler ilçesi Tabakhane Mahallesinde bulunan 6700m² arsa üzerine yapılan Erenler Anaokulu inşaatı tamamlanarak eğitim-öğretime hazır hale getirildi. Bina donatımları yapıldıktan sonra 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında hizmete açılacak. 848.476 TL bedelle ihalesi yapılan ve 2017 Ağustos ayında temeli atılarak yapımına başlanan projede 6 adet derslik, yemekhane, dinlenme odası, idari odalar, açık ve kapalı oyun alanları bulunuyor.
Hâlihazırda sadece 2 adet anaokulu bulunan Erenler İlçesinde okul öncesi eğitim kurumuna ihtiyaç duyuluyordu. Erenler Anaokulunun açılmasıyla ilçenin okul öncesi eğitim kapasitesi artmış olacak. Yaz döneminde okul inşaatlarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş Eylül ayında hizmete açılacak Erenler Anaokulunun ilimiz eğitimine hayırlı olmasını diledi.

2 Ağustos 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara