AK ADAPAZARI’NDA BAŞKAN KURTULUŞ


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın yeni Başkanı Metin Kurtuluş oldu.

Milletvekili aday adaylığı sürecinde parti tüzüğü gereği görevinden istifa etmek zorunda kalan İlçe Başkanı Mustafa Ak'ın yerine bir süredir vekâleten başkanlık yapan Metin Kurtuluş getirildi. Ankara Genel Merkez’de Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın elinden mazbatasını alan Başkan Kurtuluş, kendisini destekleyen herkese teşekkür etti. Kurtuluş, “Parti Genel Merkezimiz başta olmak üzere il başkanımıza milletvekillerimiz, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımıza, dava arkadaşlarıma ve birlikte görev yaptığım ve milletvekilliği aday adaylığı süreci için ilçe başkanlığı görevinden istifa eden değerli dava arkadaşım Mustafa Ak'a verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ederim" dedi.

“MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”
Kurtuluş sorumluluklarının farkında olduklarını ifade ederek, "Başta 2023 hedeflerimiz başta olmak üzere büyük, güçlü, yerli ve milli bir Türkiye için teşkilat olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu makamların bize emanet ve geçici olduğunun bilinci, şuuru içerisinde aldığımız bu bayrağı görev süremiz içerisinde en iyi taşıyabilmek için gece-gündüz demen çalışacağız. Teşkilat olarak, il başkanımızla, belediye başkanlarımızla, mahalle başkanlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak yerel seçimleri inşallah en başarılı sonuç ile geçeceğiz. Genel Başkanımızın, liderimizin yükünü biraz olsun hafifletmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Güçlü bir Türkiye için mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

2 Ağustos 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara