YAZ OKULU SONA ERDİ


TÜGVA Hendek Temsilciliği’nin düzenlediği yaz okulu, Hendek Anadolu Lisesi konferans salonunda kapanış programı ile sona erdi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Hendek Temsilciliği’nin düzenlediği 2 Temmuz'da başlayan ve dört hafta süren yaz okulu törenle sona erdi. Veliler ve öğrencilerin yanı sıra TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Fatih Yahşi, TÜGVA Sakarya Teşkilat Koordinatörü Adnan Dizer, İlçe Temsilcisi Hakan Öztürk ve Okul Müdürü Hüseyin Akbulut programı yakından takip etti. Program Rasimpaşa Müezzini Vedat Atabek ve gençlerin Kur'an tilaveti ile başladı.

TEORİK VE PRATİK
TÜGVA Hendek Temsilcisi Hakan Öztürk; “Bir ay evvel bu salonda açılış programımızda vaat ettiğimiz birçok şeyi gerçekleştirmiş olmanın heyecanı ve rahatlığıyla karşınızdayım. Bizler teorik derslerin yanında özellikle öğleden sonraları gerçekleştirdiğimiz gezilerimiz, yüzme, mini golf, halı saha, macera park, sinema ve özellikle geçtiğimiz Salı günü yaptığımız Bilecik gezisiyle istenilen yönde davranış değişikliği oluşturmaya gayret ettik.”

TEŞEKKÜR
Öztürk, “Bu program süresince özellikle geziler başta olmak üzere bizlere rehberlik eden ve hep yanımızda olan İl Temsilcimiz Fatih Yahşi'ye ve TÜGVA Sakarya teşkilatımıza, okulunu bize açan okul müdürümüz Hüseyin Akbulut'a yine her an gençlerimizle beraber olan Ortaokul Koordinatörümüz Engin Akyıldız’a ve Bulut Menteş'e, hocalarımız Asuman Hanım’a ve Vedat Bey'e, ayrıca değerli velilerimize teşekkür ediyorum.”

TÜM İLLERDE
TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Fatih Yahşi; “Vakfımız 2013 yılında kuruldu ve 81 ilde temsilciliği var. Özellikle ortaokul, lise, çalışan gençlik yüksek öğrenim koordinatörlükleriyle gençlerimizin yanında. Bu başarılı yaz okulu için ilçe temsilcimiz Hakan Öztürk'e ve Hendek teşkilatımıza teşekkür ediyorum” dedi.

KATILIM BELGESİ
Programda dört kız öğrenci tarafından okunan “En Sevgili” şiiri ve erkek öğrencilerin söylediği “Kardan Aydınlık” ezgisi büyük alkış aldı. Okul Müdürü Hüseyin Akbulut'a, Engin Akyıldız'a, Bulut Menteş'e, Asuman Yavuz ve Vedat Atabek'e il temsilcisi ve ilçe temsilcisi tarafından plaket takdim edildi. Öğrencilerin tümüne katılım belgesi verildi.

30 Temmuz 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara