İHTİSAS MERKEZİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR


Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkezinde ‘Yılsonu Sergisi’ Sakaryalılarla buluşmaya devam ediyor. Kama, “Kültür ve sanatımızın bu naif eserleri görmek isteyen tüm sanatseverleri İhtisas Merkezine bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığında faaliyet gösteren Geleneksel Sanatlar İhtisas Merkez’inde ‘Yılsonu Sergisi’ Sakaryalı sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. 20 Haziran Çarşamba günü halkla buluşan ve ziyaretçilerine açık olan sergi, 31 Ağustos Salı günü sona erecek.

NAİF ESERLER
Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Kama, “Sergimizin içinde bulunan raflarımızı yeni eserlerle güncelleyerek daha güzel bir görünüm kazanmasını sağladık. Bu güzel çalışmaları yerinde incelemek, gezmek ve görmek isteyen tüm sanatseverlere kapılarımız açık. 31 Ağustos Salı Günü’ne kadar kültür ve sanatımızın bu naif eserleri görmek isteyen tüm sanatseverleri İhtisas Merkezimize bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

30 Temmuz 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara