‘ERKEN SEÇİM BEKLEMİYORUM’


AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek gazetemizi ziyaret etti. Yeni döneme ilişkin hedeflerini aktaran Atabek, şehrimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek istediğini söyledi.

ERKENE ÇEKİLMESİ ZOR
Yerel seçimlerin erkene alınıp alınmayacağı sorusunu da yanıtlayan Atabek, “Ben erken bir yerel seçim beklemiyorum açıkçası. Takvim çok sıkışık, erkene çekilmesi zor gözüküyor. Büyük ihtimalle seçimler zamanında yapılacak” dedi. Öte yandan Atabek’in TBMM Asya Parlamenterler Asamblesi (APA) Türk grubu üyeliğine seçildiği, resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

21 Temmuz 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da 15 Temmuz gecesi Sakarya Valiliğini işgal eden darbeci askerlerin yargılandığı dava öncesi 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İnci, "Bu ülke üzerinde ezanları susturamayacaklar ve bayraklarımızı indiremeyecekler" dedi.
UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ! TABANCAYLA OYNARKEN KENDİNİ VURDU! BALIK TUTARKEN NEHRE DÜŞÜP KAYBOLDU TOÇOĞLU SÖZ VERDİ! İSTANBUL DEPREMİ 17 AĞUSTOS'U ARATACAK! POLİS MEMURU DENİZDE KAYBOLDU! DİŞLİ: BAŞARILI OLAMAYACAKLAR DOLAR BOZDURANA KAHVALTI BEDAVA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

GÜRPINAR’IN KONUKLARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara