BALKANLIOĞLU BAŞARI DİLEDİ


Vali İrfan Balkanlıoğlu kendisini ziyaret eden SAÜ Rektörü Fatih Savaşır ve ekibine başarı dilerken, Camili ve Karaman mahalle muhtarlarına da plaket takdim etti.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, mahalledeki hizmetlerinden dolayı Karaman Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık’a plaket verdi. Balkanlıoğlu, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik’i de ziyaret ederek bir başarı plaketi de kendisine takdim etti. Balkanlıoğlu ayrıca kendisini ziyaret eden Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve yönetim ekibinde yer alan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal ile Genel Sekreter Dr. Yaşar Kahraman’a yeni görevlerinde üstün başarılar diledi.

20 Temmuz 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara