9 MADALYA DAHA!


Sakaryalı sporcudan 7 altın, 2 gümüş madalya daha geldi.

Sepaş Enerji’nin desteklediği Sakaryalı milli sporcu Mustafa Özmen, 200 metre, 500 metre ve 1000 metre yarışlarındaönemli bir başarı göstererek, 7 altın ve 2 gümüş madalyanın sahibi oldu.

Otoriteler tarafından gelecek vaat eden önemli sporcular arasında gösterilen Türkiye Kano Milli Takım sporcusu Mustafa Özmen, Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye genelinde 1,7 milyon müşteriye hizmet veren Sepaş Enerji’nin desteklediği milli sporcu, Eskişehir’deki Türkiye Kupası yarışmalarında 7 altın ve 2 gümüş madalya kazandı.

Türkiye Kano Federasyonu tarafından 6-8 Temmuz tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Kupası yarışmalarında 30 il ve 15 kulüpten toplam 252 sporcu büyük mücadele verdi. Özmen, madalyalarını Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı’in elinden almanın mutluluğunu yaşadı.

19 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara