CHP'DEN İMZA ÇAĞRISI


Sakarya'da CHP'de olağanüstü kurultay isteyen 14 kurultay delegesi imza verdi

Cumhuriyet HalkPartisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, CHP'de olağanüstü kurultay isteyen 14 kurultay delegesinin tamamının imza verdiğini söyledi.
Isır, pazartesi günü Ankara'da Parti Meclisi üyesi ile bir milletvekili, il başkanı, ilçe başkanı ve belediye başkanının sembolik olarak açıklama yaptığını ve kendisinin de orada bulunduğunu söyledi.
Olağanüstü kurultayın yapılması için sonuna kadar destek verdiklerini ifade eden Isır, "Biz buna 'Değişim ve umut kurultayı' diyoruz. Sakarya'da 14 kurultay, 2 de doğal delegemiz var. Parti Meclisi üyemiz Ayça Taşkent ve milletvekilimiz Engin Özkoç doğal delegemiz. Diğer 14 kurultay delegemiz imzasını verdi. Bugün de 550 rakamını bulacağımıza inanıyorum. Hafta sonuna kadar 700 rakamına ulaşacağız. Türkiye'deki tüm kurultay delegelerimizin burada emeği var. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Hep beraber başaracağız." diye konuştu.
Erdoğan Isır, mahalle delegelerinden üyelerine kadar herkesin değişim istediğini vurgulayarak, "Bugüne kadar görev yapan tüm MYK üyelerimize ve genel başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz çalıştılar fakat değişim gerekiyor. İlk önce partide değişim, sonra da ülkede değişim istiyoruz. Bunu da CHP üyelerinin başaracağına inanıyorum." ifadesini kullandı.

18 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

Erdoğan Isır

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara