YEŞİLYURT TİCARET MERKEZİ TAM GAZ


Hendek Belediyesi’nin Yeşilyurt Mahallesi’nde yapımını başlattığı Yeşilyurt Ticaret Merkezi yapım çalışmaları hızla devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında ticaret merkezinin çatı panel kaplaması ve ara kat trapez sac uygulaması tamamlandı. 645 m2 alana sahip olan ara katın betonu atılarak duvar imalatına başlanacak.  3 bin metrekare kapalı alandan oluşacak merkezde pazaryeri (850 m2), 12 adet dükkan, 2 adet sağlık ocağı, 1 adet market, spor salonu ve 255 kişilik tribün yer alıyor. Bölge için önemli bir ticaret kapısı olacak merkez büyük bir hızla tamamlanmaya çalışılıyor. Yeşilyurt haricinde 21 mahalleye daha hitap edecek olan merkez büyük bir önem taşıyor. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Yeşilyurt’un ve bölgede ki 21 mahallenin de ticaretinin ve ihtiyacının en kısa zamanda karşılanması için hızlı bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde olduğu gibi Yeşilyurt Mahallemize de tespit edilen çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu yıl yaz ayına yine hızlı başladık. Hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor. Ekiplerimiz gece gündüz demeden yoğun bir gayretle ilçemizin dört bir yanında çalışma yapıyor. 2018 Yılı da verimli bir yıl olacak inşallah” dedi.

18 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

AK PARTİLİ BAŞKAN ADAYLARI ÖZETİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara