GÜMÜŞOLUK VE AÇMABAŞI MAHALLERİNDE YENİLEME


Kocaali Belediyesi ve İSKİ Genel Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında ilçemiz Gümüşoluk ve Açmabaşı mahallelerinde hasar alan yollar için sıcak asfalt serim işlemlerine başlanılıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Geçen hafta  İSKİ Genel Müdürümüz Sn. Fatih Turan beyle imzalamış olduğumuz protokol kapsamında Belediye hizmet binasının yapımı yanı sıra,  Gümüşoluk ve Açmabaşı mahallelerinde, Melen barajı yapımı kapsamında  mahalle yollarımız ağır hasar alarak  kullanılamaz hale gelmişti. Yaptığımız görüşmelerin ardından imzalamış olduğumuz protokol ile birlikte mahallerimizin anayolları sıcak asfalt ile yenilecek” ifadelerini kullandı.

18 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara