“GELECEK 50 YIL” MİNSK’TE TARTIŞILDI


Uğur Okulları yöneticilerinin katılımı ile geleneksel olarak düzenlenen “Kurucular Toplantısı” bu yıl 12, 13, 14, 15 Temmuz tarihlerinde Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk’te gerçekleştirildi.

Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu’nun da katıldığı , “Hedef Gelecek 50 Yıl” temalı buluşmada eğitim sektörünün geleceği, değişen iletişim stratejileri, Uğur Okullarının yenilikçi eğitim yaklaşımları ve gelecek dönem hedefleri konuşuldu. Toplantıda Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu, Uğur Okulları genel müdür yardımcıları ve yöneticileri bir araya geldi. Toplantıda, Fütürist Alphan Manas ve Prof. Dr. Ali Atıf Bir konuşmacı olarak ağırlandı. Toplantı programı, 14 ve 15 Temmuz tarihlerindeki kültürel gezi ve şehir turlarının ardından sona erdi.

18 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TARANOĞLU VE EKREM YÜCE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara