GENÇ AVUKATLAR MESLEĞİ ÖĞRENDİ


Sakarya Barosu Genç Avukatlar Meclisi tarafından düzenlenen “Avukatlık Mesleğinin İcrası ve Arabuluculukta Etkili Taraf Avukatlığı” konulu seminer gerçekleştirildi.

Baro Konferans Salonu’nda düzenlenen eğitime genç avukatların ilgisi yoğundu. Sunumunu Antalya Barosu Yönetim Kurulu üyesi Av. Mehmet Kaya’nın yaptığı seminerde, özellikle mesleğe yeni başlayan avukatlara yönelik temel bilgiler verildi. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği mide ameliyatı sonucunda hayatını kaybeden Sakarya Barosu Stajyer Avukatı Selin Selem’i anarak konuşmasına başlayan Baro Başkanı Av. Zafer Kazan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Kazan, “Bizler bazı şeyleri yanlış yaptık ki şu an bu durumdayız. Ama umut ediyorum ki sizler doğruları yapacaksınız. Bugün hukuksuzluk batağında isek bunun sorumluları biziz. Şimdi sizlerden bu bataklığı kurutmanızı istiyoruz. Öncelikle bu bataklığa sebebiyet veren etkenleri tespit edeceksiniz, sonra onları bertaraf edeceksiniz, o bataklığı ıslah edeceksiniz ve ardından hukuku yeşerteceksiniz” dedi. Seminer sonunda Genç Avukatlar Meclis Başkanı Av. Mert Keleş ile birlikte A. Mehmet Kaya’ya teşekkür plaketini takdim eden Başkan Kazan yeni adli yıl açılışı ile birlikte eğitim çalışmalarına devam edileceğini belirtti.

17 Temmuz 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara