PROF. DR. İLÇE HİZMETTE


Çocuk cerrahisi uzmanı Prof. Dr. Zekeriya İlçe, Serdivan Arabacıalanı Papatya Sokak'ta özel muayenehanesini hizmete açtı.

Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Zekeriya İlçe, muayenehanesinde hasta kabulüne başladı. Prof. Dr. İlçe, Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Çocuk Cerrahisini tamamladıktan sonra, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Derince Eğitim Araştırma Hastanesi ve son olarak Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde akademisyen ve idareci olarak çalıştı. 2013 yılından bu yana çocuk cerrahisi alanında yaptığı ameliyatlarla, bir çok ilkleri gerçekleştirdi. Bundan sonraki meslek hayatını Serdivan’da açtığı muayenehanesinde devam ettirecek olan Prof. Dr. İlçe, hasta kabulüne başladı.

18 yaşına kadar her yaş grubundan bebek, çocuk ve genç ameliyatı alanında ileri tecrübe sahibi olan Prof. Dr. İlçe, yenidoğan cerrahisi , özofagus atrezisi, diafragmahernisi,bağırsak ve mide ameliyatları, çocuk boyun (Triglossal kist, brankial yarık ve tiroid cerrahisi), çocuk kasık ameliyatları (Kasık fıtığı, su fıtığı, inmemiş testis), çocuk ürolojik cerrahi (Sünnet, hipspadi-yarım sünnetlilik), doğuştan böbrek büyümesi, vezikoüreteral Reflü, kabızlık, idrar ve kaka kaçırma, doğuştan ve kazanılmış akciğer ve karaciğer hastalıkları konusunda hizmet veriyor. Ayrıca çocuklarda laparoskopik ve endoskopik ve sistoskopik girişimler konusunda da tecrübesi bulunuyor.

Prof. Dr. Zekeriya İlçe ile irtibata geçmek isteyenler 05339161054-02645022885 nolu telefonları arayabilir ya da Arabacıalanı Mah Çark Cad. Papatya sok No 1/111 Serdivan Sakarya adresine başvurabilir. Prof. Dr. Zekeriya İlçe’ye www.drzekeriyailce.com web adresinden de ulaşılabilir.

15 Temmuz 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara