SICAKTAN ETKİLENEN BAYKUŞ HAYATA DÖNDÜ!


Karasu ilçesinde sıcaklardan etkilenmiş bir şekilde yarı baygın halde vatandaşlar tarafından bulunan baykuş bir veteriner kliniğine götürülerek tekrar hayata döndürüldü.

Karasu ilçesinde vatandaşlar tarafından bir baykuş yarı baygın halde bulundu. Yarın baygın baykuş daha sonra veterinere götürüldü. Veterinerler tarafından kontrolleri yapılan baykuşun sıcaktan bayıldığı anlaşıldı. Bayılan baykuş veteriner hekim tarafından tedavi edilerek kendine geldi. Baykuşu tedavi eden Veteriner Hekimler Hamza Ayar ve Hilal Can, "Yaz aylarında bu tür vakalar çokluk ile oluyor. Biz baykuş için gerekenleri yaptık, iyileştiğine tam emin olduğumuz anda tekrar doğaya salacağız" dedi.  İHA

14 Temmuz 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara