PAMUKOVA ALPEREN OCAKLARI İÇİN DAVET


Pamukova Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği kuruluş çalışma ve mevzuatları tamamladı.

Pamukova İlçesi Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, gerekli mevzuatlar yerine getirilerek açılış için tüm işlemleri tamamlandı. İlk toplantılarını yaptıklarını ifade eden Büyük Birlik Partisi Pamukova İlçe Başkanı Orhan Sever, Alperen Ocakları için yer arayışında olduklarını ifade ederek, Pamukova’da vatan, bayrak ve millet sevgisi olan herkesi destek olmaları için davet etti.
BBP Pamukova İlçe Başkanı Orhan Sever, "Rahmetli cennet mekan şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun söylediği ve istediği gibi; ‘Bir elinde Kur’an, bir elinde bilgisayar olan gençlik istiyorum.’ Söylemine sahip çıkan gençlerimizin Alperen Ocakları’nda karşılık bulduğu günümüzde kurulduğu günden bugüne doğrunun yanında, yanlışın karşısında duran her daim devletinin yanında olan, milliyetçi, demokrat ve maneviyatçı nesillerin yetişmesine katkıda bulunan ocağımız yeni döneme yeni hedeflerle Pamukova Alperen Ocakları olarak kutsal değerlerimize sahip çıkıp katma değer oluşturmak adına Pamukova’da yeni bir yapılanma ile kurulma aşamasını tamamlamıştır. Çıktıkları bu yolda Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah. Rabbim utandırmasın" dedi.

12 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU MAYA TUTACAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara