KARAKAYA VE EKİBİ DUR DURAK BİLMİYOR


Hendek 2. OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya ve ekibinin hızına yetişilmiyor.

2.OSB’de faaliyet gösteren Karakaya 86 Fabrikası ile ilgilenmesinin yanı sıra 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanlığını yürüten Şeref Karakaya dur durak bilmeden faaliyetlerini sürdürüyor. 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya ve yönetimi Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sedat Aydın’ı makamında ziyaret etti.
Ramada Otel’in verdiği kahvaltıda bir araya gelen 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya daha sonra Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Deniz Kün ve İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan’ı makamında ziyaret etti. 2. OSB Müteşebbisler Derneğinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Şeref Karakaya ziyaretlerin hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

12 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara