GELİNLİKTE TERCİHLER DEĞİŞİYOR


Düğün sezonu açıldı, gelinlik piyasası hareketlendi. Gelin adayları bu yıl beyaz yerine krem renkleri, satılık yerine kiralık gelinliği tercih ediyor. Saray Gelinlik Sahibi Yunus Emre Terzi, bu sezondan ümitli olduklarını söyledi.

Genç çiftlerin evlenmek için tercihi yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, düğünler ardı ardına yapılmaya başlandı. Düğün denilince ilk akla gelen ise her genç kızın rüyası beyaz gelinlik… Bin bir çeşidiyle satışa sunulan beyaz ve krem rengi gelinlikler alıcılarını beklerken, gelinlikçiler ise sezonun bereketli geçeceğini ümit ediyor.

HER BÜTÇEYE UYGUN
Saray Gelinlik Sahibi Yunus Emre Terzi, 2018’in geçen yıla oranla daha iyi geçmesini beklediklerini belirterek, gelinlikte kiralamanın revaçta olduğu söyledi. Terzi, “Her zevke, her bütçeye uygun gelinliklerimiz var. Ayrıca avantajlı fiyatlarla özel tasarım gelinlikler de tercih edilebiliyor. Gelin adayları özel olmak için öze tasarımları tercih ediyor” dedi.

RENK SEÇENEĞİ
Alışılagelmiş beyaz gelinlik yerine bu yıl krem rengi gelinliğin daha çok tercih edildiğini söyleyen Terzi, durağan geçen 2017’nin aksine bu sezonun bereketli ve bol kazançlı geçeceğini ümit ettiklerini söyledi. Terzi, “Bu yıl gelinlikte renk tercihi krem renginden yana. Bu da dünün sonrasında birkaç değişiklikle gelinliğin tekrar kullanılabilmesini sağlıyor” dedi.

MODELLER VE FİYATLAR
Terzi, “Taşlı modeller, incili özel tasarımlı modeller, kupürlü ve dantelli modeller 2 bin liradan başlayıp 6 bin liraya kadar çıkabiliyor. Her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Amacımız 2018 yılında fazla satış yapmak yerine gelinlerimizi en iyi şekilde memnun etmek” dedi.

KİRALIK FİYATLARI
Duygu Gelinlik Sahibi Nurdan İçduygu ise “Satıştan çok kiralık gelinlik tercih ediliyor. Satışların düşük olması nedeniyle geçen yıla oranla fiyatları yarıya indirdik. Kiralık gelinlik fiyatları 1-4 bin lira arasında değişiyor” dedi. İçduygu, müşterilerine her bütçeye ve her zevke hitap edecek geniş yelpazede gelinlik seçenekleri sunduklarını da sözlerine ekledi.

12 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara